زندگی خانوادگی بیل گیتس – ازدواج بیل گیتس همسر و فرزندان او

زندگی خانوادگی بیل گیتس – ازدواج بیل گیتس همسر و فرزندان او

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

زندگی خانوادگی بیل گیتس – ازدواج بیل گیتس همسر و فرزندان اوزندگی خانوادگی بیل گیتس – ازدواج بیل گیتس همسر و فرزندان او

بیل ثروتمند و موفق شده بود و هیچ تمایلی به ازدواج نداشت. کار او اولین عشقش در زندگیش بود. بیل در سن سی و دو سالگی در پیک نیک میکروسافت با یکی از مدیران که زنی جذاب با موهای تیره بود، آشنا شد. او ملیندا فرنچ نام داشت. بیل پس از صحبت کردن با او فهمید ملیندا زنی باهوش، مستقل و بامزه است. مدت زیادی طول نکشید که این دو نفر با هم دوست شدند

زندگی بیل گیتس

ملیندا همسر بیل گیتس نه سال کوچکتر از بیل بود و در دالاس تگزاس بزرگ شده بود. او در دبیرستان شاگرد اول بود و در دانشگاه دوک مدرک لیسانس در رشته علوم کامپیوتر و اقتصاد گرفته بود. سپس مدرک کارشناسی ارشد در رشته تجارت گرفته بود و خیلی زود به استخدام کمپانی میکروسافت در آمده بود. از همان اول همه می دانستند که ملیندا گزینه ی خوبی برای بیل است. او به همان چیزهایی علاقه داشت که بیل گیتس نیز به آن ها علاقه مند بود. هر وقت این دو نفر با هم دیده می شدند، به نظر می رسید می خندند و با حرارت و انرژی با هم صحبت می کنند

زندگی بیل گیتس

در شب سال نو 1994، بیل گیتس و ملیندا در جزیره ی لانای در هاوایی با هم ازدواج کردند. این ازدواج، تیتر خبرهای جهانی شد. بیل و ملیندا با از پیش اجاره کردن تمام اتاق های هتل در آن جزیره و استخدام کردن همه ی هلیکوپتردارها خلوت خود را حفط کردند. این طوری عکاس ها نمی توانستند در آنجا حضور داشته باشند و از مراسم عروسی عکس بگیرند. بیل گیتس هنگام ازدواج سی و هشت سال داشت. او نسبت به بیش تر مردان هم سن و سال خودش، مجرد مانده بود. حالا او می فهمید که زندگی مشترک با ملیندا چه قدر جالب و جذاب است. زندگی شخصی بیل معنای دیگری یافته بود. در سال 1995 این زوج، سفری را به دور دنیا شروع کردند و همه جا را از چین تا آفریقا دیدند.

بیل قبل از نامزدی با ملیندا، ساختن خانه ای را شروع کرده بود. در سال 1997 خانه ی رویایی آن ها به مساحت 6100 متر مربع برای نقل مکان خانواده ی گیتس به آنجا، آماده شده بود.

زندگی بیل گیتس

خانه ی ویلایی بیل گیتس آن ها بر بالای تپه ای با شیب تند، مشرف به دریاچه ی واشنگتن در بیرون سیاتل قرار داشت. برای حفظ درختان و جلوگیری از بریده شدن آن ها، بیش تر خانه از کنده ها با چوب های بازیافت شده ساخته شده بود.

برای صرفه جویی در مصرف انرژی و ایمن ماندن در برابر زلزله، خانه در دامنه ی تپه ساخته شده بود. مدل خانه بسیار جدید بود و البته در این خانه از تکنولوژی به عنوان یک کار هنری استفاده شده بود. هر یک از میهمانان می توانستند نشانی را که شامل یک تراشه ی کوچک بود، به خود وصل کنند. این تراشه ی کوچک شامل اطلاعاتی در مورد چیزهایی مورد علاقه آن شخص بود.

وقتی میهمانی وارد اتاق می شد، تراشه ی کوچک سیگنالی می فرستاد. ناگهان موسیقی مورد علاقه ی آن شخص پخش می شد. نور و دمای اتاق طوری تنظیم می شد که مورد نظر آن شخص باشد. حتی نقاشی مورد علاقه اش بر روی دیوار نشان داده می شد. (کارهای هنری روی صفحه هایی ظاهر می شدند که از نظر الکترونیکی قابل کنترل باشند.)


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای garadagh-club.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:garadagh-club.ir | نقشه سایت